0

Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum,FarklıveAyrıcalıklı Bir Deneyim Yaşatmaya Hazırlanıyor!

 

Bodrum ve Bitez koyu arasında bulunan Asarlık Mevkii’nin en sakin ve gizli noktasında konumlanan uluslararası otel zinciriMarriott International’ın, The Luxury Collection bünyesinde yer alan Bodrum’daki ilk resort oteliCaresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, 22 Nisan haftasındamisafirleri ile yeniden buluşmaya hazırlanıyor.

 

Caresse Bodrum, bu sezon misafirlerine sürpriz yeni ve ayrıcalıklı hizmetler sunarak,  mükemmel bir tatil deneyimi yaşatmaya devam ediyor.

 

Caresse Bodrum bünyesinde Tıp ve Ayurvedik Dr. Buğra Öktem işbirliği ile yapılacak“Dharma” DetoksKlinik, Mayıs-Kasım ayları arasında misafirlerine ruhen ve bedenen yenilenme ve aydınlanma fırsatı sunan uzun dönem bir program olacak. VidyaYaşam Sanatı Merkezi kurucusu Dr. Buğra Öktem, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde eğitim aldı. Doktorluğa devam ederken Ayurveda’nın sağlığa bakış açısı ilgisini çektiği için, konuyu çıkış yerinde öğrenmek amacıyla Hindistan’a gitti. Burada Ayurveda konusunda Hindistan Sağlık bakanlığı tarafından En İyi kabul edilen GujaratAyurvedUnivercity’de 2002-2003 yıllarında eğitim aldı. Bu çalışmaların birikimleriyle hizmet verme amacıyla, Yaşam Sanatı Merkezini açtı. Merkezde Ayurveda’yı temel alarak dünyanın çeşitli bölgelerinden başarılı yöntemler uygulanmaya başladı. Dr. Öktem, insan mutluluğu ve sağlığını fiziksel ve ruhsal bütünlük içerisinde değerlendiren, pratiklerini Caresse Bodrum’un pozitif atmosferinde sunacak. Ruhu ve bedeni arındırmaya yönelik gerçekleşecek yaşam sanatı programı detoks, spa, doğa aktiviteleri, Ayurvedik eğitimler ve yoga çalışmalarını kapsayan detaylı bir program olarak misafirleriyle buluşacak.

 

Condé NastTraveler Okuyucuların Tercihi Ödülleri kazananları içerisinde; 2016 ve 2017 yıllarında art arda Avrupa’nın En İyi Resort Oteli Ödülü’nün sahibi olan ve geçtiğimiz yıllar içerisinde Avrupa’nın en iyi otelleri arasında yer alarak ilk 20’ye giren CaresseBodrum’un  sezon hazırlıkları hızla devam ediyor. Caresse Bodrum, bu sezon da  premium oda servis ve hizmetleri, kendine ait plajı, kişiye özel kullanım fırsatı yaratan misafir ve gruplarına ait özel iskeleleri, kısa ve uzun dönem özel havuzlu villa, rezidans, otel oda ve tekne kiralama opsiyonları ile  izole ve güvenilir tatilin de yegane adresleri arasında yer alıyor.

 

2021 sezonunda da misafirlerininsağlığınınvegüvencesinin her zaman öncelikleriolduğunuiletenCaresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum’unyatırımcısıBüyükhanlıKardeşlerGrubu YönetimKuruluÜyesiVolkanBüyükhanlı; CaresseBodrumolarakgeçtiğimizsezonverdiğimizolumlusınavneticesindebusezon da hazırlıklarımızıhızlasürdürüyoruz. UluslararasıotelzinciriMarriott International’ın da birüyesiolarakzincirlerininaldığıbirçok sosyalizolasyonekönlemlerinide yenidenaldık. Bu sezonçoközelsürprizlerimizveayrıcalıklarımızilemisafirlerimiziağırlamayabaşlayacağız. Müstakilhavuzlu villa veuzundönemevkiralamalarımız da yoğunolarakdevamediyor. Düğünvebanquet organizasyonlarınışimdidengelenyoğuntaleplerdengörebiliyoruz. Hem yurt içi hem de yurtdışındangelentalepleringeçenseneyegöre %30-35 üstündeolduğunusöyleyebiliriz. Bu sezonherhangiolumsuzbirgelişmeolmazisebuolumluetkilerlebütünturizmpiyasasındabirartışolacaktır.KörfezÜlkeleripazarında daSuudiArabistan, Kuveyt, KatarveBirleşikArapEmirliklerindenyoğunbirilgigörmeyebaşladık.GeçensezontalepgördüğümüzRusyaveUkrayna’nın da buseneyoğunbirşekildeülkemizeilgigösterdiğinişimdidengelenisteklerdenöngörebiliyoruz.Ayrıca, beklenmedikgelişmelerolmadığısüreceİngiltere, A.B.D., GüneyAmerikaveAvrupaülkelerinden de busezonyoğunbirtalepbekliyoruz.”dedi.

 

Uluslararasımarkaişbirlikleriileezberbozmayadevam…

Caresse Bodrum, gastronomi alanında uluslararası marka işbirliklerine imza atarak Bodrum’da farkını ortaya koyuyor.Yunanistan’ın Paros adasının ikonik ve en leziz deniz ürünü restorantlarındanBarbarossaRestaurant, Haziran ayının ikinci haftası itibariyle Akdeniz çanağındaki ilk ve tek Buddha-Bar Beach ilebirlikteCaresse Bodrum sahil kısmında yer alacak. Hem asya  hem de yunan deniz ürünleriyle birlikte Caresse Bodrum’un  sahiline iki farklı konsept  müthiş bir enerji getirecek. Özel servis ve bağlama imkanları ile tekne ve yatların uğrak noktası da olan Caresse Bodrum da Buddha-Bar Beach ve Barbarossa hem tekne misafirlerinin hem de Bodrum tutkunlarının vazgeçilmezi olacak.

 

Bodrum’da sezonu geçirmeyi planlayan misafirleri için  Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum Residences’da  kısa ve uzun dönem kiralama ve satış seçenekleri de sunuluyor. Caresse The Residences-Bodrum’un ev sahip ve kiracılarının, tüm otel concierge hizmetlerinden faydalanmalarını sağlayacağı özel “CaressePriveeprogram ayrıcalıklarıda misafirlerini bekliyor.

 

Lüks ve premium markalar yeniden Caresse Bodrum’da…

Caresse Bodrum, sunduğu birçok lüks ve premium hizmetlerin yanı sıra konuklarını alışverişin en keyifli hali ve en kaliteli markaları ile de buluşturmaya devam ediyor. Türk moda dünyasının en önde gelen markası Vakko; Vakkorama, Vakko Mare ve Vakko Patisserie markaları ile bu sezon da Caresse Bodrum’da yerini alıyor. BeeGoddess ve Jacadi  ise Caresse Bodrum ailesine yeni katılan markalar olarak ziyaretçileriyle buluşmayı bekliyor.Farklı hayat tarzlarına paralel resort alışveriş deneyimleri yaşatmayı planlayan “Design My Dream” konsept mağazası da yeniden CaresseBodrum, kompleksi içindetüm yenilikleri ile yer alacak.

 

Caresse Bodrum Genel Müdürlük göreviniAlexMousios’aemanet etti. Turizm ve otelcilik sektöründeki uzun yıllara dayanan profesyonel hayatında bir çok uluslararası zincir grup ve Premium otellerde üst düzey görev alan Mousios bundan sonra Caresse Bodrum ile tecrübelerini paylaşacak.

 

 

Haberimizi nasıl buldunuz?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here