En iyiler arasında…

0

Mandarin Oriental, Bodrum Condé Nast Traveler’ın 2019 Okuyucu Seçimi Ödülleri’nde (Okuyucu Ödülleri) şehirde en iyileri arasında …

Mandarin Oriental, Bodrum dünyanın en prestijli seyahat dergisi  Condé Nast Traveller ‘in okuyucularının oyları ile ilgili 2019 Okuyucu Ödülleri’nde Avrupa’daki  en iyi 30 resort  sıralamasında 8. oldu.

Bodrum’un doğasıyla iç içe bir yaşam alanı yaratan, zeytin ağaçları ve binişi çeşit çeşit bitki örtüsüyle çevrelenmiş, yeşil ile mavinin buluştuğu lüks resort’ta; ondan kendine ait özel açık alana sahip ve birçoğu sonsuzluk havuzunu içinde barındıran, oda, daire, süit ve villalar toplam 137 oda park yeri, iki kişilik kum plajı, dünya mutfaklardan mekan lezzetleri spa’sıyla Mandarin Oriental, Bodrum, misafirlerine eşsiz bir deneyim açıldı günden bugüne ödüllerle taçlandırmayı sürdürüyor. 2014 yılında hizmet vermeye başladığı günden bugüne kadar uluslararası alanda 50’den fazla prestijli ödüle layık görülmüş olan Mandarin Oriental Bodrum, Condé Nast Traveler’ın 2019 Türkiye’den en  üstündeki yer alan otel olma gururunu da yaşıyor.

Mandarin Oriental, Bodrum Genel Müdürü Harun Dursun, bu başarılarıyla ilgili olarak düşüncelerini “Böyle uluslararası prestijli bir övgüyü almaktan onur duyuyoruz. Bu başarı kendimizi daima misafirlerimizin beklentilerini aşmaya adadığımızın kanıtıdır. Aynı zamanda bu, yatırımcımız Astaş Holding’in vizyonuyla, Mandarin Oriental Hotel Group’un Efsanevi Hizmet Anlayışı’ndaki Türk misafirperverliğimizle harmanlayarak sunan ekibimizde de büyük bir başarıdır. ”Şeklinde paylaştı.

Condé Nast Traveler, gezginlere ilham ve tavsiye veren, dünyanın en seçkin seyahat markasıdır. Condé Nast Traveller Okuyucu Ödülleri, seyahat endüstrisindeki en uzun soluklu ve prestijli m tarihinde ödülüdür.

Mandarin Oriental, Bodrum hakkında

Mandarin Oriental, Bodrum; Bodrum Yarımadası’nın kuzeyinde yer alan Cennet Koyu’nda, Ege Denizi’ni panoramik olarak gören denize sıfır 60 hektar arazi üzerinde konumlanıyor. Otel yüz yıllık zeytin ve çam ağaçlarıyla çevrili yemyeşil bir yamaç üzerine farklı seviyelerde inşa edilmiş yapılarıyla bölgedeki en geniş konaklama alanına sahip olup, tamamı teras veya balkona, belirli bir kısmı ise özel bahçe ve sonsuzluk havuzuna sahip oda, apartman dairesi, süit ve villa olmak üzere toplam 137 adet konaklama ünitesinden oluşmaktadır. Yenilikçi ve gastronomik mutfağın sergilendiği dokuz adet restoran ve bara ek olarak, 2.700 m2 üzerine kurulmuş Spa merkezi, grubun ödüllü Spa konseptini Mandarin Oriental’a özgü holistik imza bakımları ve sağlıklı yaşam merkeziyle birlikte sunmakta. Ayrıca çeşitli etkinlikler için uyarlanmış etkinlik alanları, iki adet kum plajı ve geniş bir alana yayılmış dinlence imkanlarıyla resort, stili ve kişiselleştirilmiş lüksü bir araya getirerek dinlenmek isteyen gezginler için kusursuz bir kaçış noktası haline gelmiştir.

Mandarin Oriental Hotel Group hakkında

Mandarin Oriental Otel Grubu dünya çapında lüks otel, resort ve rezidansların önceliği sahibi ve işletmecisi. Asya’daki köklerinden doğarak dünyaca ünlü bir marka haline gelmiş gelen grup, şu anda 23 ülkede ve orada, onun merkezinde doğu kültürü mirasını ve kendine özgü aidiyet duygusunu yansıtan 32 oteli ve altı rezidansı işletmekte. Mandarin Oriental, Jardine Matheson Grubu’nun bir üyesi olup, halihazırda yapım aşamasında olan otel ve rezidansı bünyesinde barındırmaktadır.

Haberimizi nasıl buldunuz?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here