5 Mart’ta Bodrum’da…

0

Akademisyen, yazar, reklamcı ve eğitim danışmanlığının yanı sıra uluslararası mecralarda da köşe yazarlığı yapan, ‘nöropazarlama’ alanında dünyanın önde gelen isimlerinden olan Prof. Dr. Uğur Batı, TED Bodrum Koleji’nin konuğu olarak 5 Mart’ta Bodrum’da bir seminer verecek…

Örnek bir anlayışla ve çevreye karşı sosyal sorumluluk bilinciyle hareket eden ve bugüne kadar birçok ismi veli, öğrenci ve eğitimcilerle buluşturan TED Bodrum Koleji bu kez ünlü akademisyen Prof. Dr. Uğur Batı’yı konuk edecek.
“Yaratıcılık ve Öğrenmenin Anatomisi” başlıklı seminerde Prof Dr. Uğur Batı, dünyada yaşanan teknolojik gelişmelerin ve dijital çağın yeni yetişen nesiller üzerindeki etkisini; değişime ayak uydurmayı değil, değişimi yönetmeyi hedefleyenlerin parolası olan ‘İnovasyon’u; yaratıcı düşünmenin ve fikir üretmenin inceliklerini paylaşacak.
Seminer tüm Bodrum halkına açık ve ücretsiz olacak.

 Prof Dr. Uğur BATI kimdir?
Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi’nde Dil ve Edebiyat bölümünde tamamladı. Marmara Üniversitesi SBE’nden Reklamcılık ve Tanıtım yüksek lisansı ile Yeditepe Üniversitesi SBE’nden Pazarlama Yönetimi ve Genel İşletme bölümlerinde farklı yüksek lisans derecelerine sahip olan Batı, doktorasını da Marmara Üniversitesi SBE’nde İletişim Bilimleri anabilim dalında tamamladı.
Lousiana State Üniversitesinde pazarlama programını da tamamlamış Batı, profesyonel kariyerinde, farklı reklam ajanslarında reklam yazarlığı ve stratejist olarak görev yaptıktan sonra, Persona Eğitim Danışmanlık bünyesinde eğitim danışmanlığı ve eğitim pazarlaması faaliyetlerini sürdürdü.
Batı’nın ulusal ve uluslararası çeşitli hakemli dergilerde yayımlanmış çok sayıda makalesi bulunmaktadır. Farklı TV programlarına metinler de yazan Batı, İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Kitapları
Reklamın Dili
Marka Yönetimi
Markethink ya da Farkethink & Deneyimsel Pazarlama ve Duyusal Markalama
Dijital Oyunlar
Ben Bilmem Beynim Bilir (!)
Tüketici Davranışları
Azraa-Eel Menkıbeleri
Kendine İyi Bak
Enneagram İle Kişilik Analizi
Sinaps
Enneagram ile Kişilik Analizi
Kendine İyi Bak

Haberimizi nasıl buldunuz?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here