Açılışta Ünlüler Geçidi…

0

Anadolu Yakası’nın en gözde yerlerinden biri olan Ataşehir Watergarden AVM’de yer alan ve Aslı Bilimlier’in işletmeciliğini, Ogün Canay’ın proje danışmanlığını yaptığı Muamma, geçtiğimiz akşam ünlü şarkıcı Deha Bilimlier’in muhteşem sahne performansı ile sezonu açtı.

Covid -19 tedbirleri kapsamında, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun olarak hazırlanan mekan, modern ve şık ambiyası ile buluşan enfes lezzetlerini, misafirleri ile buluşturdu.

“6 Ay Sonra İstanbul’’da İlk Sahnem”

Sahne öncesi basın mensupları ile bir araya gelen şarkıcı Deha Bilimlier; “6 ay sonra ilk sahnem, onun heyecanı var üzerimde. En son Pandemi öncesi Mart ayı gibi sahne almıştım. Bu yaz Bodrum’da en çok sahne alanlardan birisiyiz. Her şeye rağmen, tüm sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde yaklaşık 30 konser verdik ve ara vermeden devam ediyoruz.”dedi. Sözlerine; “Ben ikizler burcuyum. Repertuvarım sürekli değişiyor. Dün beni izlemeye gelenler, yarın farklı bir Deha dinleyebiliyor. Örneğin bir şarkıcı vardır 10 sene sahnesine gidersin, ne dinleyeceğini neyle karşılaşacağımı bilirsin. Ama bende öyle değil her an her şey değişebilir” diyerek devam eden Deha Bilimlier, geçen yıl Demet Akalın’ın Bodrum’daki sahne rekoru ile ilgili gelen sorulara “Demet Akalın’la aramız çok iyi. O böyle durumlara takılmaz. Demet daha önce çok çalıştı. Bayrağı biz devraldık. Bu tatlı bir yarışa dönüştü” esprili bir yanıt verdi. Muhteşem gecede, Bilge Kuru, Özlem Yıldız, Ferman – Hilal Toprak, Emel Yıldırım, Wilma Elles, Berk Oktay, Gülşah Saraçoğlu ve Murat Karabova gibi cemiyet ve magazin dünyasından birçok ünlü isimler de yer aldı. Öte yandan sezon boyunca Deniz Seki, Mehmet Erdem, Serdar Ortaç, Merve Özbey, Cenk Eren ve Derya Bedavacı gibi birçok ünlü ismin sahne performansları ile misafirlerini ağırlayacak olan Muamma,  Ataşehir’de Anadolu Yakası’nın eğlence anlayışına yepyeni bir soluk getirecek.

Haberimizi nasıl buldunuz?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here