Ankara’da 2020 Yılı Düetlerle Başladı…

0

Yeni yılın ilk Dalmaz Center eğlencesinde sahne alan İntizar ve Ferman Toprak ikilisi sürprizlerle dolu bir geceye imza attılar…

Gecenin açılışını dillere pelesenk olan ”Ihlamurlar Altında” şarkısı ile yapan İntizar, kendisini dinlemeye gelen Ahmet Selçuk İlkan ve Emre Kaya’yı da sahnesinde ağırlayarak her ikisiyle de doyumsuz düetlere imza attı. Ünlü şair ve söz yazarı Ahmet Selçuk İlkan’ın şiirlerine eşsiz yorumu ile eşlik ederek Dalmaz Center’da romantik rüzgarlar estiren İntizar, daha sonra sahneye davet ettiği popçu Emre Kaya ile de ”Ankara’nın Bağları”nı söyleyerek hayranlarını ağaya kaldırdı. Her iki sanatçı dostunu da yere göğe sığdıramayan İntizar, ”Bazı insanların kalplerinizde apayrı yerleri olur. Ahmet Abi ve Emre’de bu tanıma birebir uyan dostlardır.” ifadelerini kullandı.

Taş detaylı siyah gömleğinin altına yine siyah renk bir şalvar tercih ederek sahnedeki şıklığını tamamlayan İntizar, tercihini yine sadelikten yana kullandı.

Ferman Toprak 2020’e Bisle Başladı…

Gecenin ikinci bölümünde mikrofonu İntizar’dan devralan Ferman Toprak, seslendirdiği hareketli parçalarla Dalmaz Center’daki coşkuyu ikiye katladı. Bir buçuk saatlik performansının finalini ”Aynalar” şarkısı ile yapan Toprak müzikseverler tarafından tezahüratlarla sahneye davet edildi. Yoğun istek üzerine bir kez daha sahneye dönen ve programını yirmi dakika  uzatan Toprak kapanışı  ”Tesbih” şarkısı ile yaptı.

Elmira Yürek Hoplattı…

Öte yandan gecede muhteşem bir sahne şovuna imza atan Mezdeke’nin günümüzdeki temsilcisi oryantal grubu Elmira, Dalmaz Center müdavimlerini mest etti. Kıvrak dansları figürleri ile yürekleri hoplatan Elmira, Dalmaz Center misafirlerinden bir kez daha tam not almayı başardı.

Haberimizi nasıl buldunuz?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here