BAŞKANLARIN GAFLARI…

0

Bodrum Belediyesi Eski  Başkanı Mehmet Kocadon başta olmak üzere Bodrum’da görev yapmış eski başkanlardan Tuğrul Acar, Mazlum Ağan ve Cevat Bilkiç’in söylemlerinden bir derleme yaptık siz okuyucularımız için…

ARTIK YERLİ TURİST BODRUM’A GELMESİN

Zamanın Bodrum Belediye Başkanı Cevat Bilkiç, “Artık yerli turist Bodrum’a gelmesin” dedi.

TUĞRUL ACAR ve Bilican’ın tesisi

Bodrum eski Belediye Başkanı Tuğrul Acar da “Bilican’a ait Cohiba Bar’la ilgili olarak geçen yıl geçici tesis ruhsatı verdik. Bize gelen şikayetler ve kaymakamlığın yazısından sonra Cohiba Bar’ın plajındaki beton iskeleyi kaldırmıştık. Ancak daha sonra yapılanlardan bilgim ve haberim yok” diye konuştu.
Üç bin metrekare alana kurulan Cohiba Beach Bar’ın iskelesinin kaçak olduğunu belirleyen kaymakamlık, beş ay önce saptadığı “kaçak iskele”nin yıkılması için belediyeye ikinci kez talimat verdi.
Murat Bilican, Torba sahilindeki dev barın denize sıfır konumdaki arazisini geçen yıl, Hüseyin Özbek’ten üç yıllığına 90 bin dolara (yaklaşık 36 milyar lira) kiraladı. Bilican, buraya sosyetinin gözdesi haline gelen Cohiba Bar’ı inşa etti. Yıldızı parlayan Bilican, bu yıl da barı yüzme havuzlu, üç restoranlı, jet ski ve kano gibi su sporlarının yapılabileceği bir tesise çevirmeye başladı.

AĞAN DSP’ye geçmişti

Bodrum Belediye Başkanı Mazlum Ağan, CHP yönetiminin Gökbel’i aday göstermesinin ardından partisinden istifa edip Demokratik Sol Parti’ye (DSP) geçeceğini açıklamıştı. Bodrum’da Musa Gökbel, Mehmet Kocair, Mazlum Ağan, Mehmet Özalın, Veysel Yapıcı, Kerim Cangır ve Osman Öneş, CHP’den belediye başkanlığı adaylığına aday olmuşlardı.

CHP Bodrum İlçe Örgütü, ilçe teşkilatının Mehmet Kocair’in adaylığını tercih ettiğini Genel Merkez’e bildirmiş; ancak Pazartesi sabahı Genel Merkez’in kararı doğrultusunda Musa Gökbel’in adaylığını açıklamıştı.

KOCADON ‘CUMHURBAŞKANI’MIZ BODRUM’A GELMEZ OLDU’

Samimiyetle söylüyorum, son maçta onu orada görmek beni çok mutlu etti bir takımdaşı olarak. Çok güzel, şık bir hareket oldu. Aynı şık hareketi Bodrum için de yapmasını bekliyoruz kendisinden. Cumhurbaşkanı’mız eskiden hemen her yaz gelirdi Bodrum’a… Tatil için tercihinin Bodrum olması da bizi acayip gururlandırırdı. Bizimle bir alakası olduğunu düşünmüyoruz ama Sayın Cumhurbaşkanı’mız artık Bodrum’a gelmez oldu. Son 4 yıldır hiç uğramadı! İsteriz ki bu yıl tatilinin hiç değilse birkaç gününü Bodrum’un mavi suları, yeşil dağları ve mis havasında geçirsin. Geri dönmesini çok istiyoruz. Çünkü samimiyetle, kalben söylüyorum ki Erdoğan’sız Bodrum’un hiç tadı olmuyor!”

Haberimizi nasıl buldunuz?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here