CEREN ALLAH’IN CEZASI İLE GELDİ…

0

Bodrum’lu Ceren Çağlar’ın, Be Müzik etiketiyle yapılan “Allahın Cezası” isimli tekli çalışmalar, video klibiyle netd müzik’te …

Küçük yaşlardan beri piyano çalan ve balya yapan Bodrumlu yetenekli genç, profesyonel müzik dünyasında adım atıyor. Cape Town Üniversitesi’nde Okyanus Bilimi Bölümünde eğitim görmekte olan müzik eğitimi için eğitim veren aralar Çağlar, ilk şarkısı “Allah’ın Cezası” na klip de çekti. Klip dijital platformlarda yayınlanıyor. Bodrumlu genç, sözleri ve bestesi Gökhan Akar’a ait şarkıları oldukça iddialı.

Ceren Çağlar’ın ikinci şarkısı için çalışmalarını sürdürüyor. Müzik yaşantısında büyük hedefleri söyleyen genç şarkıcı, Türk pop müziğine alışılmışın olduğu yerde bir türünü söylemek istediğini söylüyor.

İlk şarkısı “Allah’ın Cezası” ile ilgili bir de Ceren, “Sözleri ve bestesi Gökhan Akar’a ait. Klibi İstanbul’da iç mekan, dış mekan olarak çektik. Eğlenceli bir şarkı oldu, güzel bir şarkı oldu. İnşallah herkes beğenir. Şu anda ikinci bir şarkı yapıyor. Şarkımızın aranjesi yapılıyor.

Söz & Müzik: Gökhan Akar
Düzenleme: İbrahim Küçükoğlu
Yönetmen: Tuna Başaran

CEREN’İN ÖZEL BİR YERİ VAR …

Ceren Çağlar’ın Bodrum’dan İstanbul’a transfer olanları ve genç kızlar arasında özel bir yer var … Cerd Çağlar’ın … Dupduru güzelliği, alçakgönüllü doğası, samimi ve sevecen tavırları, genç müzisyen Ceren Çağlar’ın müzik dünyası. Son dönem kariyer basamaklarını emin adımlarla çıkan Çağlar, yaz sezonunda Bodrum’a dönecek ve şarkılarını Bodrum’da yapmaya devam edeceğini açıkladı. Bodrumlu güzel, “Son dönemdeki yoğun bir şekilde çalştığım ve kendime zaman ayıramadığımı düşünüyorum. Yaz sezonunu dinlenerek ve kendimi geliştirerek olacaksınız. Spor yapmak istiyorum. Bana huzur veren şey resim … Bu bol bol resim yapıp kitap okuyacağım.

Küçük yaşlardan itibaren bale eğitimi alan ve dans tutkusunu bir süre sonra müzikal ve sevgisinde birleştiren Ceren, müzik kariyeri için gittiği İstanbul’da Bodrum gençlerini temsil ediyor. İngilizce, Yunanca ve Bulgarca bilen genç yetenek, yazdığı şarkı sözleriyle dikkat çekiyor …

 

Haberimizi nasıl buldunuz?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here