KADEM METE’DEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ…

0

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ü makamında ziyaret ederek “Hayırlı Olsun” dileklerinde bulundu…

31 Mart tarihinde yapılan yerel seçimlerde tekrar  Seydikemer Belediye Başkanlığına açık ara farkla seçilen Yakup Otgöz’ü, AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete ve il yönetim kurulu üyeleri  ziyaret ederek “Hayırlı Olsun” ziyaretinde bulundu.  Belediye Binası kapısında İl Başkanı Kadem Mete ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerini karşılayan Başkan Yakup Otgöz, ziyaretten  çok memnun kaldıklarını söyledi.

Oldukça samimi ve hoş bir ortamda gerçekleşen ziyaret hakkında kısa bir değerlendirmede bulunan AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, Seydikemer ilçesinin kendilerinin yanında çok farklı olduğunu söyledi.

31 Mart seçimlerinde açık ara farkla Seydikemer halkının teveccühü ile tekrar AK Partili Belediyecilik ile yola devam ettiğini söyleyen İl Başkanı Kadem Mete,” Seydikemer Belediyesine geçmişte olduğu gibi hizmetlerimiz yine aralıksız devam edecek. Yakup Otgöz başkanım canını tırnağına katarak ilçemize ve halkımıza hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor. Bu anlamda bizde bizim üzerimize düşen tüm görevleri yerine getirmeye devam edeceğiz” dedi.

Kurban Bayramında bayramlaşma töreni için kendisinin Milas, Yatağan ve Bodrum ilçe teşkilatlarında olacağını söyleyen  Mete, “Buradaki bayramlaşma törenlerine Muğla Milletvekilimiz Mehmet Yavuz Demir bey katılacaklar. Bu anlamda ben şimdiden tüm halkımızın Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

İl Başkanı Kadem Mete ve beraberindeki il yöneticilerinin ziyaretlerinden dolayı çok mutlu olduklarını kaydeden Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz ise, “Biz hiç duraklamadan aralıksız hizmetlerimizi sürdürmeye davam ediyoruz. Bize destek veren ve güvenen halkımızın yanında olmayı sürdürüyoruz ve sürdüreceğiz  de” diye konuştu

Haberimizi nasıl buldunuz?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here