Koleksiyona Aslı Hünel İmzası…

0

Tasarım dünyasının global markalarından ZM DECOR, sanatçımız Aslı Hünel ile birlikte kapsül koleksiyon hazırladı…

Yeni yıl öncesi çıkarılan koleksiyonun tanıtımı Four Seasons Hotel Aqua Restaurant’da yapıldı. Davete sanatçı Aslı Hünel ve Melisa Eraydın’ın yakın dostları Berrin Zorlu, Pervin Dinçer, Bilge Kuru, Rabia Kurşun, Monik İpekel, Meltem Demir, Reyhan İpeker, Serap Sarı, Zeynep Toker, Saruhan Ünel, sanat ve cemiyet dünyasının ünlü isimleri katıldı.
Yeni yıl öncesi yılbaşı sofralarına renk katarak keyifli sohbetlere eşlik edecek birbirinden şık tasarımda “Göz” teması kullanıldı. Aslı Hünel’in ZM Decor için hazırladığı bu tasarımda güzel bir göz ve uzun kirpikler, baktığımızda yansıttığımız pozitif enerjiyi ifade ediyor. Gözlerimiz ile kalbimiz arasında görünmeyen bir bağ olduğunu, kalbimizle hissettiklerimizi çoğu zaman gözlerimize yansıttığımızı vurgulayan Sanatçı Aslı Hünel ve ZM Decor’un kurucusu Melisa Eraydın’ın kendi gözlerinden esinlenerek tasarladıkları “Göz” temalı koleksiyon Aralık ayından itibaren satışa sunulacak. Aslı Hünel ve ZM Decor işbirliği ile hazırlanan tasarım içinde tabak, kahve fincanı, mag ve şık masaların olmazsa olmazı hoş kokulu ve bittiginde el kremi olarak da kullanılabilecek organik mumlar bulunuyor.
Melek kanatları, şal desenli, ekoseli tasarımlarını cesurca tabak, fincan ve bardaklara uygulayarak şık vazgeçilmez masalar oluşturmaktadır.

Haberimizi nasıl buldunuz?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here